Reklamačný poriadok - Luxusné holenie

Tento web používa súbory cookies potrebné pre jeho fungovanie a pre analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.  

Súhlasím

Máte otázku? Telefon +420 725 548 405 (Po - Pá 8:00 - 16:00 hod.)

Hlavná stránkaReklamačný poriadok

Reklamačný poriadok

 

Aj keď je percento reklamácií mizivé, je dobré vedieť, že u nás máte rovnakú záruku ako v kamennom obchode. Je v našom záujme všetky reklamácie riešiť čo najrýchlejšie, takže sa nemusíte báť, že by ste na vybavenie čakali dlhšie ako je nutné (spravidla je všetko vyriešené do niekoľkých dní).

 

Záruka začína plynúť dňom prevzatia výrobku spotrebiteľom. Na tovar je poskytovaná záruka 24 mesiacov rovnako ako v kamennom obchode. Predajca zodpovedá za chyby výrobku, ktorý ma tovar pri prevzatí kupujúcim alebo ktoré sa objavia v priebehu záručnej doby. Nevzťahuje sa na chyby spôsobené nešetrným zaobchádzaním alebo mechanickým poškodením. Reklamáciu je možné uplatniť poštou alebo osobne na našom odbernom mieste.

 

Zásielku je potrebné zaslať k reklamácii poštou na adresu:

 

Luxusne-holenie.sk, Na Vozovce 36, 77900 Olomouc, Česká Republika

 

  • Do zásielky priložte kópiu faktúry, alebo údaje, podľa ktorých Vás budeme schopní identifikovať (meno, na ktoré bola objednávka uskutočnená).
  • Ďalej do zásielky vložte formulár pre reklamáciu tovaru, ktorý nájdete tu
  • Náklady spojené so zaslaním reklamovaného výrobku Vám budú v prípade uznania reklamácie vrátené na základe zaslaného potvrdenia. Každú reklamáciu vybavíme bez zbytočného odkladu a o jej priebehu zákazníka informujeme.

 

Reklamačné oddelenie môžete kontaktovať emailom na obchod@luxusne-holenie.sk