Pán Drwal Butter sprchový gél 400 ml
Sprchový gél od Pán Drwal jemne čistí pokožku a skvele pení. S rafinovanou drevito-citrusovou vôňou.
|
|
Lenka Lukášová - zákaznícky servis
+420 725 548 405 (Po - Pá 8-16 hod.) |
|
99 % tovaru SKLADOM |
Doprava ZADARMO |
Odborný PERSONÁL |
Laserové GRAVÍROVÁNIE |
Sprchový gél Pán Drwal Butter Wash (400 ml) jemne čistí pokožku a vytvára bohatú penu, ktorá poteší aj vaše vnútorné dieťa. Pokiaľ chcete pôsobiť ako skutočný gentleman – či už s dokonalým účesom, upravenými fúzmi alebo poctivo osvieženou pokožkou – práve tento gél z radu Butter je ideálnou voľbou. Jeho prírodné zloženie bez silikónových olejov ocení každý, kto dáva prednosť kvalitnej starostlivosti a poctivým ingredienciám. Vôňa je postavená na drevito-citrusovom základe, ktorý zjemňuje svieži dotyk ruže a podčiarkuje hrejivý ambrový základ. Vďaka tomu premení každý sprchový rituál v okamihu sviežosti a energie.
Rad produktov Butter bol vyrobený v spolupráci s renomovaným krakovským holičstvom ButterCUT. Stelesňuje esenciu uvoľnenej atmosféry, kalifornskej hudobnej scény a nostalgického kúzla. Vyrobené v Poľsku.
O značke Pan Drwal
- Poľská značka pánskej kozmetiky. Ich produkty sa vyznačujú nielen prírodným zložením a veľmi podareným dizajnom obalu, ale aj originálnymi vonnými kompozíciami vyjadrujúcimi vašu osobnosť.
Zloženie: Aqua, Coco-Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Grape Seed Oil Glycereth-8 Esters, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Glycerin, Panthenol, Allantoin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Chloride, Citric Acid, Citronellol, Acetyl Cedrene, Tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, CI 61585.

Pán Drwal Butter sprchový gél 400 ml
Parametre
| Kód produktu | DRW339P | Objem | 400 ml |
| Zloženie | Vyrobené | Poľsko | |
| Typ vône | citrusovo-drevitá | Špecifické zloženie | bez parabénov |
| Typ pokožky | všetky typy pokožky | ||
K produktu ešte nebol vložený žiadny komentár.




+420 725 548 405 (Po - Pá 8-16 hod.)






